Koloah & Dennis Adu (Ukraina) • Jazzkaar 2023

R 28.04.2023 kell 23:00
 (Telliskivi 60a, Tallinn)

Dennis Adu ja Dmitriy Avksentievi ehk Koloahi 2020. aastal moodustatud duo atmosfääriline esinemine oli kahtlemata üks 2022. aasta Euroopa džässikonverentsi tipphetki. Nende kontserdid on segu ettevalmistatud paladest ja improvisatsioonist, kus Adu unelevad ja õhulised trompetihelid põimuvad Avksentievi kohati rõõmsakõlalise, kohati aga kurjakuulutava helimaastikuga.


Kiievis elav, praegu ajutiselt ümber asuma sunnitud produtsent ja muusik Koloah on oluliselt mõjutanud Ukraina elektroonilise muusika valdkonda. Eri žanrites muusikat produtseerides on ta ühtlasi tihedalt seotud filmi- ja teatritööstusega, tehes koostööd nii filmiloojate kui ka visuaalkunstnikega.


Ghanas sündinud ja kaheaastaselt perega Ukrainasse kolinud trompetist Dennis Adu on osalenud rohketel rahvusvahelistel festivalidel ja konkurssidel ning võitis 2007. aastal  Do#Dж Junior’i auhinna „Parima trompetisti“ kategoorias. Aastal 2009 pälvis ta samal konkursil „Parima Ukraina muusiku“ ja „Parima jazzistandardi töötluse“ auhinna. Aastast 2012 juhatab ta omanimelist kvintetti, sekstetti, septetti ja bigbändi.


Koosseis:

Koloah — süntesaatorid, klahvpillid

Dennis Adu — trompet, fx


http://dennisadu.com/

https://koloah.com/

Ratastooliga ligipääsetavus: Jah
Loe veel

Täishind 18 €, soodushind 13 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!Eelmüük lõppenud

Täishind 18 €, soodushind 13 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!