Viljandi Kitarrifestivali suvine kontsertsari kutsub:

Marie, Robert ja Raul Vaigla | Kitarrikolmapäevad Wambolas • Kitarrikolmapäevad Wambolas 2024

K 31.07.2024 kell 19:00
 (Allveelaeva, Tallinn)

Tule naudi selle suve päikeseloojangutel mõnusaid kontserte Noblessneri sadamalinnakus!


Aeg -ajalt kohtuvad isa, poeg ja tütar laval, et koos nautida ühist musitseerimist. Sel puhul esitatakse nii enda loomingut, mis üheskoos kirjutatud, kui ka oma sõprade ja lemmikute muusikat.


Mereäärne päikeseloojang, jahutavad drinkid, mehhikopärased suupisted ja hea muusika - just see ootab sind kolmapäevasel kontsertseerial, mis seob Tallinna kui muusika- ning merelinna. Endise laeva ,,Wambola'' baaris ja vabaajakeskuses saad võtta aja iseendale ja heale seltskonnale, muutes suvise argipäeva värskendavaks linnapuhkuseks.


Kontsert algab kell 19.00

Enne ja pärast kontserte on võimalik einestada, broneerida ÖÖD sauna või hoopis surfielamus läbi Wambola veebilehe.


Marie, Robert ja Raul:

Eesti bassikitarristide raudvara, alati uuenev ja otsiv Raul Vaigla kuulub vaieldamatult Eesti kõige nõutumate ja hõivatumate bassimeeste hulka. Vaid üksikud bassistid leiavad jõudu ka “lava tagapoolelt” esile pürgida ning demonstreerida oma pilli sooloinstrumendina. Raul Vaigla on sellega suurepäraselt hakkama saanud. Vaigla täpne mäng ja mahlakas toon on tuntud paljudest koosseisudest – Ultima Thule, Radar, V.S.P Projekt, Dagö, Sooäär-Vaigla-Ruben trio jne.
Lauljatar Marie Vaigla on laulmisega tegelenud lapsest saati ning juba 3-aastaselt esines ta Estonia kontserdisaalis. Ta laulab ansamblis Frankie Animal ja on koostööd teinud paljude muusikutega nagu Ewert and The Two Dragonsi kitarristi Erki Pärnoja, Robert Linna, Jüri Pootsmanni ja paljude teistega.
Kitarrist ja Marie vend Robert Vaigla lisab viimase koostisosas perekondliku trio maagiasse. Robert mängib ansamblis Traffic ja Uudo Sepp Bändis.

Tutvu Vaiglatega täpsemalt dokkfilmis ,,Ühe pere muusika | Raul, Marie ja Robert Vaigla'': https://arhiiv.err.ee/video/vaata/uhe-pere-muusika-raul-marie-ja-robert-vaigla

Loe veelHind:
12.90 € - 15.90 €