Viljandi Kitarrifestivali suvine kontsertsari kutsub:

INGER | Kitarrikolmapäevad Wambolas • Kitarrikolmapäevad Wambolas 2024

K 14.08.2024 kell 19:00
 (Allveelaeva, Tallinn)

Tule naudi selle suve päikeseloojangutel mõnusaid kontserte Noblessneri sadamalinnakus!


INGER on omanäoline laulja ja laulukirjutaja, kes on laiemat publikumi saanud nautida alates 2017. aastast, mil jõudis konkursi Noortebänd finalistide hulka. Oskuslik laulukirjutamine ja haaravad meloodiad on märksõnad, mis temaga kaasas käivad ning neid kahte hindasid kõrgelt ka Eesti Laulu žürii ja publik, kes üheskoos INGERile nii 2019, 2020 kui ka 2023. aastal finalisti koha omistasid. 

INGER on lisaks kohalikele lavalaudadele üles astunud ka USAs, Hiinas, Hollandis, Saksamaal ja Lätis. Žanriliselt mängib INGER popmuusika ja alternatiivsema tooni vahemail, luues köitva helikeele, mis pakub nii põnevust kui sooja äratundmisrõõmu. Ta teab suurepäraselt, mil moel taaselustada armsama kallistus või ammune mälupilt mõnest koosoldud hetkest. 


Mereäärne päikeseloojang, jahutavad drinkid, mehhikopärased suupisted ja hea muusika - just see ootab sind kolmapäevasel kontsertseerial, mis seob Tallinna kui muusika- ning merelinna. Endise laeva ,,Wambola'' baaris ja vabaajakeskuses saad võtta aja iseendale ja heale seltskonnale, muutes suvise argipäeva värskendavaks linnapuhkuseks.


Kontsert algab kell 19.00

Enne ja pärast kontserte on võimalik einestada, broneerida ÖÖD sauna või hoopis surfielamus läbi Wambola veebilehe. 👇

Loe veelHind:
12.90 € - 15.90 €