UNIQUE TASTES OF SUMMER - DAANIUS AAS & ROBERT KALA

L 03.06.2023 | 17:00

Kujutage ette sooja suve õhtut õues – linnud siristavad, loodus õitseb ja soe tuul paitab põski. Saabute ajaloolise Maidla mõisa kõige unenäolisemasse ja maagilisemasse söögipaika, et nautida erakordset õhtusöögielamust.

 

Kutsume Teid 3.juunil algusega kell 17:00 meie kaunile suve avaüritusele keset rohelisi ja lopsakaid maid Raplamaal, Maidlas. Vaid 45-minuti sõidu kaugusel Tallinna kiirest linnamelust, et jõuda hingekosutavasse ja rahulikku õhkkonda ajaloolisse mõisakompleksi.

 

Peakokk Daanius Aas koostöös auhinnatud ja kogenud baarmeni Robert Kalaga on kokku pannud ainulaadse kontseptsiooni eksklusiivsest fine-diningu kogemusest, mida saadavad erakordsed ja meeliülendavad kokteilid. Robert, oma elukogemusega baaridest maailma eri nurkades, on oma signatuuriks loonud modernse ja vana põimumise, mis on Eesti baarimaastikul eriti värskendav. Tema kokteilid on inspireeritud vanadest retseptidest (mis võivad ulatuda aastasse 1800), kuid on tasakaalustamiseks loodud modernsetele põhjadele. Kõik kokteilid on valmistatud Eesti baasalkoholist.

 

Õhtusöögimenüü on seiklus köögiviljade ja puhtaimate maitsete maailma. Toidu koriluse kunsti tõeliseks mõistmiseks ja loodusega osaks saamiseks viib Daanius Teid lühikesele ja nauditavale seiklusele Maidlat ümbritsevatesse metsadesse. See on ainulaadne õhtusöögielamus, et saada kaaskokaks köögis ning korjata osa garneeringust õhtusöögile ise.

 

See on meeldejääv 7-käiguline fine-diningu elamus, mis on ühendatud seitsme muljetavaldava kokteiliga inspireerituna Eesti looduse maitsetest ja värskeimatest köögiviljadest.

 

See on väliüritus toidu- ja loodusesõpradele (halva ilma korral toimub üritus sisetingimustes)

 

Palun teavitage meid kõikidest toiduallergiatest või eritoitumisnõuetest ning me anname endast parima, et Teie soovidele vastu tulla.

Vanusepiirang: 18
Ratastooliga ligipääsetavus: Jah
Loe veel

 7-käiguline õhtusöök 7 kokteiliga + transport (Tallinn – Maidla – Tallinn )


NB! Hind sisaldab transporti Tallinn – Maidla - TallinnEelmüük on lõppenud

 7-käiguline õhtusöök 7 kokteiliga + transport (Tallinn – Maidla – Tallinn )


NB! Hind sisaldab transporti Tallinn – Maidla - Tallinn