Maris Pihlap live & party feat. TIKS DJs • Jazzkaar 2023

L 29.04.2023 kell 23:00
 (Telliskivi 60a, Tallinn)
Maris Pihlap on laulja, produtsent ja DJ, kelle teekond algas pärimusmuusika juurest viiuldajana, ent käe ülemängimise tõttu jäi viiulimäng pausile. Noor muusik õppis laule kirjutama ja produtseerima ning lihvis oma tehnikat ka teistele artistidele remixe tehes. Maris viib kuulaja teekonnale elektroonilise popi, folgi ja jazzi pärusmaadele, kus kõik ootuspärane ja ootamatu on mängleva kergusega põimitud üheks tervikuks. Tema fantaasiamaailmas žanre ei eksisteeri, piirid on ületamiseks ja ootused ümberlükkamiseks.

Oma debüütplaadiga „What Have You Become?“ liikus ta 2021. aasta alguses TIKS rekordsi tiiva alla, album sai hea tagasiside osaliseks nii kodu- kui ka välismaal. Aasta hiljem ilmus täispikk album „The Search for Life Within“, kus figureerivad lisaks Marisele veel mitmed muusikud. Mõlemad albumid tõid lauljatarile Eesti Muusikaauhindadel nominatsioonid aastatel 2022 ja 2023. Praegu on Maris pühendunud olemasoleva materjali lavale toomisele, ideede kogumisele ja uutele koostöödele, millest nii mõnigi varsti ilmavalgust näeb. Enda esimesele Jazzkaare kontserdile toob Maris kohale enda päris eheda hinge. Loomingu, mis on sündinud aususest, toorest valust ja avatud südamest. Üks on kindel – Maris võtab Sind oma muusikamaailma kaasa täpselt sellisena, nagu oled.

TIKS on alates 2012 aastast toimetav igakuine pidude ja kontsertide sari, mis oma rohkem kui 150 toimunud üritusega paljudele ilusa muusika sõpradele tutvustamist ei vajagi. Alates 2018. aastast tegutsetakse ka plaadifirmana ning Raadio 2 eetris on igal pühapäeval sama nime kandev mix-show. Plaadifirmana on välja antud tunnustatud artistide Sander Mölderi, YASMYNi, EiKi, Maris Pihlapi, jonas.f.k ja teiste muusikat. TIKSul toimus ka 2015. aastal NOËPi esimene ülesastumine ja 2022 anti välja vinüülil Arvo Pärdi „Lapsepõlve lood“.

Koosseis:
Maris Pihlap – laul, elektroonika

Instagram
Facebook
Youtube
Spotify
TIKS

Ratastooliga ligipääsetavus: Jah
Loe veel

Täishind 23 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!
Eelmüük on lõppenud

Täishind 23 €


Toetajapilet 35.- Sinu võimalus toetada festivali. Jazzkaar tänab!