Eesti - Island • Eesti - Island ametlik maavõistlus

N 29.07.2021 | 19:00
 (Paldiski maantee 104b, Tallinn)

Eesti meeste korvpallikoondis kohtub 29. juulil kell 19:00 Tallinnas, Saku Suurhallis ametlikus maavõistlusmängus Islandi koondisega.

Tegemist on ainsa mänguga 2021. aasta suvel, mille veebruaris EuroBasket 2022 finaalturniiril koha kindlustanud Eesti meeste korvpallikoondis peab kodupubliku ees.

Vastaseks olev Islandi koondis, kes on osalenud viimasel kahel EuroBasketi finaalturniiril, valmistub augustis toimuvateks 2023 FIBA World Cup Pre-Qualifiers’i mängudeks.

Ära maga võimalust maha ning soeta pilet juba täna, sest tegemist on ainsa korraga sel suvel, kui Eesti meeste korvpallikoondis mängib kodumaa pinnal!

Uksed avatakse kell 17:45

Sissepääsu mängule koos kehtiva piletiga tagab:

  • Vaktsineerimispass - need kes on viimase 12 kuu jooksul läbinud COVID-19 vastu vaktsineerimise kuuri. Neile hakkab vabastus kehtima vaktsineerimise järel maksimaalse kaitse saavutamisest ehk praegu kasutusel olevate vaktsiinide puhul olenevalt tootjast 7–15 päeva pärast viimast süsti.
  • Läbi põetud Covid-19 - kes on viimase aasta jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud ja saanud hiljem ühe doosi vaktsiini või kes on COVID-19 haiguse läbi põdenud pärast esimese vaktsiinidoosi saamist.
  • Läbi põetud Covid-19 - kes on COVID-19 haiguse läbi põdenud ja terveks tunnistatud, kuid pole lisaks üht vaktsiinidoosi saanud, kehtib vabastus kuus kuud pärast terveks tunnistamist.
  • Kuni 72 tundi enne ürituse algust tehtud negatiivne PCR-test
  • Kohapeal tehtud negatiivneantigeeni kiirtest.

Üritusele pääsemiseks peab osaleja testitulemus olema negatiivne.

Enne ürituse algust peavad kõik haiguse läbi põdenud või vaktsineeritud inimesed esitama korraldajale vastava tõendi ukse peal.

Testi tegemisest on vabastatud alla 12-aastased lapsed ja erivajadusega inimesed, kui nende testimine pole mõistlik.

Loe veel

Eelmüük on lõppenud