Toomas ja Inga Lunge "Nagu Ingel"

Tue 21.12.2021 | 19:00
Rõngu Pillimuuseum

Langeb lund, kaminas praksub tuli, on mõnus ja soe. Iga inimese selja taga seisab ingel, kes püüab muremõtteid eemale peletada, aidata olla just siin ja praegu. Talviste kontsertidega püüavad Inga ja Toomas luua maagilise õhkkonna, mis annaks soojust ja jõudu, et märgata külmas küünlaleeki - hinnata seda head, mis meil olemas on. Eestikeelsete talve- ja jõululaulude vahele kõlavad luuletused ning mõtteterad, mis aitavad meid argirütmist välja tuua. Aastatepikkuse koolituskogemusega näitleja Inga Lunge paneb koos muusikust abikaasa Toomasega kokku kordumatu kava, kus lisaks Lungede omaloomingule kõlavad Eesti ja välismaa autorite kaunid palad. „Püüame leida vanu ja unustatud lugusid, piilume kindlasti ka põhjamaade parimate autorite loomingu poole,“ sõnab Toomas. Justamendi, Kaunimate Aastate Vennaskonna ja Lindpriide koosseisus musitseeriv Toomas, Pilvede all ja peal seiklev laulev näitleja Inga Lunge, võtavad aasta lõpus aja maha, et nautida koos kuulajatega kargeid talveõhtuid. 'Nagu ingel' on anagramm, mis seob esinejat imederohke ajaga, ning püüab kuulaja mõtted kanda aegumatule heale.


10.12 kl 19 Turba Kultuurimaja *
11.12 kl 17 Vihula mõisa saal
12.12 kl 17 Viljandi Pauluse kirik
15.12 kl 19 Laitse Graniitvilla
18.12 kl 19 Pärnu Nooruse Maja
19.12 kl 18 Kuressaare Laurentiuse kirik
21.12 kl 19 Rõngu Pillimuuseum
22.12 kl 19 Tapa Jakobi kirik *
23.12 kl 19 Tartu Pauluse kirik
25.12 kl 17 Viimsi Püha Jaakobi kirik

* piletid müügil ainult kohapeal

Kollektiivtellimused (al. 10 tk) tartukontsertkorraldus@gmail.com


Sissepääsuks palume koos isikut tõendava dokumendiga esitada ühe järgnevatest tõenditest:

  • Täiskasvanud külastajal kehtiv COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend või COVID-19 läbipõdemise tõend, mille diagnoosi kinnitava SARS-CoV-2 testi tegemisest või diagnoosi kinnitamise kuupäevast ei ole möödunud rohkem kui 180 päeva
  • 12.-17.aastastel COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend või mitte varem kui 72 tundi enne sisenemist tehtud PCR test (negatiivne) või mitte varem kui 48 tundi enne sisenemist tehtud antigeeni kiirtest (negatiivne), mille on teostanud tervishoiuteenuse osutaja.
  • Tõendit ei ole vaja esitada kuni 11-aastastel külastajal. Ole valmis oma vanust tõestama dokumendi alusel.

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid.
Positiivse testi tulemuse korral või Covid-tõendi puudumisel piletiraha ei tagastata.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Read more
Sale has ended
Share: