"Päev Emajõel"

Tartumaa tantsupidu
P 05.06.2022 | 19:00

5. juunil 2022 kell 19.00 toimub Tartu ülikooli staadionil Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”.

Peol astuvad üles Tartumaal tegutsevad tantsurühmad mudilastest kuni eakateni, kokku ligi 2000 tantsijaga. Emajõgi on Tartumaad läbiv jõgi, sümbol ja vaatamisväärsus. Tartu linn on tuntud kui “Emajõe Ateena”. Ilmselt pole tartumaalast, kel poleks oma seoseid või mälestusi seoses selle jõega. Emajõgi voolab terves ulatuses Tartumaa piires, jagades maakonna kaheks, kuid samas ühendades seda veel tugevamini. Ta pakub meile uskumatult palju silmailu ning võimalusi veeta oma aega koos temaga: jalutada kaldapealsetel, ujuda või sõita paadiga, kalastada jne. Kuid samas peidab ta endas ka ohte: ettearvamatu põhi, ebaselge vesi, soised kaldad ja üleujutused. Ta ühendab meid ainuüksi sellega, et ta on olemas ja voolab, isegi kui me sellele igapäevaselt ei mõtle.

Nüüd aga on meil võimalus temale mõelda ja temast tantsida. Pidu kannab endas igikestvaid väärtusi: hoolivus, armastus, looduslähedus, traditsioonid, kogukonnatunne, koostöö, usaldus, turvatunne.

Rohkem infot tantsupeo kohta saate lugeda Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liidu kodulehelt.

Kontakt: trl.tegijad@gmail.com 


Piletiinfo

Sooduspilet:
👉 Lapsed kuni 6aastasteni (k.a) pääsevad üritusele tasuta, kui istuvad saatja süles (ühe täiskasvanuga saab üritusele üks sülelaps)
👉 7-12-aastastele (k.a) lastele - 10€

Täispilet:
👉 Kuni 30.04 - 15€
👉 Alates 01.05 kuni 04.06 - 20€
👉 Kohapeal - 25€

*Hinnale lisandub tehingutasu 0.90€.

Loe veel
Hind:
10.90 € - 20.90 €
Jaga teistega:
Hind sisaldab tehingutasu 0.90 €/pilet