Mess Ehitus ja Sisustus 2021

01.10 - 03.10.2021

Tartu Näituste korraldatavate ehitusmesside traditsioon ulatub tagasi 1995. aastasse. 26 aastaga on mess nii sisult kui vormilt kasvanud, viimased kaheksa aastat on ehitusteemade kõrval laialt esindatud ka sisustusvaldkonna väljapanekud.

Messil on esindatud ehituse ja sisustuse valdkonnad, et pakkuda külastajatele terviklikumat ja põnevamat ülevaadet sektori arengutest. Mess on temaatiliselt väga lai ning pakub uudistamist spetsialistidele ja tavakülastajatele.

www.ehitusmessid.ee


Messi saavad külastada inimesed, kes:

  • on vaktsineerimiskuuri lõpetanud (kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu, kusjuures viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg või on see korraldajatele teada) või COVID-19 haiguse läbi põdenud (kuni 6 kuud peale läbipõdemist);
  • teevad PCR testi (mitte rohkem kui 72 tundi enne üritusel osalemist);
  • teevad antigeeni test (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist);
  • on COVID-19 haiguse läbi põdenud ning kel on vaktsineerimine pooleli (kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu).

Messi pääslas on võimalik teha kiirtesti.

PS! Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed. Kui vaktsineerituse hõlmatus alla 18-aastaste hulgas suureneb ja noortel on olnud võimalus saada ka teine vaktsiinidoos, vaadatakse vanusepiir üle. Lisaks ei nõuta negatiivset testi ka erivajadustega inimestelt, kui nende testimine ei ole mõistlik.

Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud nõuete kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Loe veel
Eelmüük on lõppenud
Jaga teistega: