ValsPetti

Jazzliit ja Rüki galerii LIVE
R 18.02.2022 | 19:00
Rüki galerii

🎼 VALSPETTI 🎼

✨ Argo Vals – kitarr
✨ Karl Petti – kitarr


ValsPetti on 2019. aastal sündinud westernkitarriduo koosseisus Argo Vals ja Karl Petti. Ansambli repertuaar koosneb liikmete omaloodud arranžeeringutest. Hoolega valitud palade hulka kuulub nii pop-, jazz-, rokk-, soul-, elektroonilist, klassikalist-, kui ka filmimuusikat. Meeleolud varieeruvad meditatiivsusest tantsulisuseni, lüürilisusest metsikuseni. Kaks parimat sõpra esitavad oma lemmikmuusikat.

✨ Argo Vals on kitarrist ja helilooja, kelle muusikat võib iseloomustada selliste sõnadega nagu õhulisus ja intensiivsus, pingestatus ja vabanemine, elektrooniline gruuv ja pidev otsingulisus. Aga võib vabalt kasutada ka hoopis teisi sõnu, mis sulle end ilmutavad, kui tema helidesse põhjalikult ära kaod. Argole on iseloomulik ühe kandva muusikalise teema arendamine loo vältel, selle risti-põiki peegeldamine ning neile teemadele ja trikkidele ka mõnes teises loos viitamine. Algselt eelkõige looper-tehnikale toetunud kitarrist on ajapikku oma paletti rikastanud tuues helikõlasse elektroonikat, post-rokilikke paisutusi ning ka viiteid trip-hop'ile.

✨ Karl Petti on helilooja, kitarrist ja pedagoog. Ta on kirjutanud muusikat teatrile, televisioonile, videomängudele ning avaldanud kolm autoriplaati: EP 'Talamak' (2015), kauamängiv 'Veemaal' (2018) ja EP 'Six Electronic Pieces' (2019). Talle on muusikas olulised gruuv, kõlavärvid, harmoonia ja selged žestid. Karl eelistab kompositsiooni improvisatsioonile, lihtsat keerukale, korrapära juhuslikkusele, kaja kuivusele, süntesaatorit akustilisele kitarrile ja minoori mažoorile.


LISAINFO:
Kontserdi algus on kell 19.00 ning toimub kahes osas.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Pilet uksel:
Täiskasvanud 15 eur
Sooduspilet 10 eur (tudeng, pensionär)

NB! Üritus toimub vastavalt Eesti Vabariigi poolt kehtestatud koroonaviiruse reeglitele.

✨ Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital ja Viljandi linn. ✨

Loe veel
Eelmüük on lõppenud
Jaga teistega: