Lembe Lokk trio • Jazzliit ja Rüki galerii LIVE

T 02.11.2021 | 19:00
RĂĽki galerii

Jazzliit ja RĂĽki galerii LIVE

🎼 LEMBE LOKK TRIO 🎼
✨ Lembe Lokk – laul, kitarr
✨ Michel Schick – klarnet, ukuleele, suupill
✨ François Puyalto – basskitarr


Secret Chords on lauljatar Lembe Lokki tribuut Leonard Cohenile. Projekt sai alguse 2017. aasta novembris Coheni esimese surma-aastapäeva puhuks. Pärast esimesi soolokontserte otsustas Lokk kontserdi helipilti varieerida ja rikastada, säilitades seadetes teatud minimalismi, mille poole ta algselt püüelnud oli. Selleks kaasas ta kaks suurepärast muusikut, basskitarrist François Puyalto ja klarnetist Michel Schick. Omapärased arranžeerigud, mis kolme muusiku koostöö tulemusena sündisid, on ühtaegu ambitsioonikad ja ülitundlikud. Kõigi poolt armastatud laulud kõlavad ilma, et tekiks soov neid originaalidega võrrelda. Kõigi kolme muusiku helimaailm on väga isiklik ja jõuline ning nende omavahelist dialoogi on nii kõrvale kui silmale meeldiv ja põnev jälgida.

✨ Lembe Lokk on Prantsusmaal elav ja töötav Eesti laulja ja muusik, kelle eklektiline karjäär sisaldab nii jazzi, improviseeritud ja kaasaegset muusikat kui ka tänavateatrit ja kabareed. Lembe Lokki hääl peegeldab tema loometee rikkalikke ja sügavaid värve ning tema esinemised on alati põnev segu ekspressionismist ja intiimsest minimalismist. Lembe Lokk pälvis Académie Charles Cros Loomingulise auhinna 2018. aastal.

✨ Michel Schick on värvikas ja tundliku mängustiiliga klarnetist-polüinstrumentalist, kes on osalenud väga mitmekülgsetes projektides nii muusika kui ka teatri ja tantsumaailmas (Cie Découflé) ning teinud koostööd paljude tunnustatud prantsuse artistidega.

✨ François Puyalto on basskitarrist ja laulja, kelle loomingut tunnustas hiljuti prestiižikas Académie Charles Cros, Coup de cœur 2020. Puyalto on tänu oma originaalsele mängustiilile olnud ka mitmete mainekate prantsuse muusikute kauaaegseks sideman’iks, pannes igale projektile talle ainuomase äratuntava pitseri.


LISAINFO:
Kontserdi algus on kell 19.00 ning toimub kahes osas.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.


❗ Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad kontserdile ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  • COVID-19 läbipõdemise tõend, mille diagnoosi kinnitava SARS-CoV-2 testi tegemisest või diagnoosi kinnitamise kuupäevast ei ole möödunud rohkem kui 180 päeva
  • isikut tõendav dokument.

Kuni 18 - aastased ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument (ID – kaart, õpilaspilet vms).

Dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel kohale saabuda varem, et vältida järjekordi ja kontserdi hilinemist.

Kultuurikeskuses palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega.

✨ Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.✨

Loe veel
Eelmüük on lõppenud
Jaga teistega: