Ostukorv  (0)
EN
01.09 - 09.09.2021
Saku Suurhall

Eesti mängude pakett

1. kuni 19. septembrini toimuval meeste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril osalevad 24 meeskonda. Alagrupiturniiril on meeskonnad jagatud nelja 6-liikmelisse alagruppi. Alagrupiturniirid mängitakse neljas riigis - lisaks Eestile veel Soomes, Tšehhis ja Poolas.

Eesti alagrupimängud toimuvad 1. kuni 9. septembrini Tallinnas Saku suurhallis. Tallinna alalgrupi koosseis on hetkel lahtine, sest mitmed valikturniirid on veel toimumata. Alagruppide loosimine on planeeritud mai keskpaika, mil on selgunud kõik 24 osalevat riiki. Siis selguvad ka meie rahvusmeeskonna vastased ja täpne mängude ajakava Tallinna alagrupiturniiril. Kindel on, et turniiri avamäng on Eesti koondise jaoks 1. septembril.

Eesti meeskond mängib 9 päeva jooksul Tallinnas 5 mängu.

Igast alagrupist pääseb edasi neli paremat, 1/8- ja 1/4-finaalid mängitakse Poolas ja Tšehhis, 1/2-finaalid ja medalimängud Poolas. 2021. aasta Euroopa meister selgub 19. septembril Katowices.

Ratastoolikohad asuvad sektor 103 taga asuval alal.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta kirjutades abi@piletikeskus.ee.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast


Eesti mängude piletipakettidega koos sooduspileteid ei müüda. Sooduspiletid lastele ja pensionärdiele tulevad müüki koos päevapiletitega. Päevapiletite müük algab peale alagruppide loosimist, mis toimub 27. mail. Päevapiletite müügi alguse kuupäev antakse teada peale seda kui alagrupi täpne mängude ajakava on selgunud.

Päevapileti hind 15 €/päev
Kuni 16-aastased ja pensionärid 10€
Kuni 10-aastased lapsed tasuta (tasuta piletiga ei kaasne istekohta, st. last peab süles hoidma)

Mängupäeval pilet uksel 20 €/päev
Kuni 16-aastased ja pensionärid 15€
Kuni 10-aastased lapsed tasuta (tasuta piletiga ei kaasne istekohta, st. last peab süles hoidma)

Eesti mängude pakett
Osta 01.09 - 09.09.2021