Making Sense konverents

Thu 03.11.2022 | 10:00

Making Sense – jätkusuutlik ja efektiivne turundus

3. novembril 2022 kell 9.30-18.00

TULI visioon ja mõte on üheskoos tõsta oma valdkonna taset ning just selle eesmärgiga kutsusimegi ellu Making Sense’i. Konverents toob kokku oma ala tipptegijad erinevatest Euroopa paikadest. Nii agentuuridest kui ka kõnekatest brändidest.

Tänavune Making Sense võtab oma fookusesse efektiivsuse – räägime andmete kasutamisest, jätkusuutlikkusest ja loovusest. Just agentuuride ja klientide ühine pingutus viib valdkonna järgmisele tasemele! Making Sense toimub hubases Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi loomelinnaku südames.

Konverentsi juhatab sisse üleskutse kaasa rääkida ning kaasa lüüa turundajate globaalsetel missioonidel, mida tuleb tutvustama suurorganisatsiooni World Federation of Advertisers juht Stephan Loerke.

TULI liikmetele kehtib soodustus ning saabujaid kostitame rikkaliku lõuna ja kohvipausidega. Põnevaid esinejaid jagub tundideks ning kindlasti leiab aega omavahel suhtlemiseks ning muljete vahetamiseks. Selleaastane Making Sense’i päev lõppeb esimest korda toimuva TULImust konkursi auhindamisega ning meeleoluka networking õhtuga.

Lisainfo
Ruumid asuvad 4. korrusel. Majas puudub lift. Saame pakkuda liikumisraskustega inimestele tuge. Kirjutage sel teemal info@turundajateliit.ee.

Read more
Price:
150.90 € - 186.90 €
Share with others:
The price includes a transaction fee of 0.90 €/ticket