Cart  (0)
ET
Tue 20.04.2021 | 19:00

Virtuaalpilet Tartu JK Tammeka vs Tallinna JK Legion

Toeta Tartu Tammekat

Premium Liiga jätkub Tammekale koduväljakul, kui Tartu esindusklubil ootab ees hooaja neljas mäng. Senistest mängudest on kogutud seitse punkti, mis märgib Tammeka parimat hooaja algust kõrgliigas. Tallinna JK Legion suutsime eelmisel hooajal kolmest mängust vaid korra võita, saab olema raske lahing.

Kohtumine Legioniga algab publikule suletud Sepa Jalgpallikeskuses kell 19.00 ning otseülekannet kohtumisest näeb www.jalgpall.ee.

Kohtumisele on võimalik soetada virtuaalne mängupilet. Et mängukorraldusega seotud kulud jäävad klubile endiselt kanda, aga piletitulu jääb saamata, on iga toetaja tähtis. Seega kel südames Tammeka armsal kohal ja on võimalus toetada, on oodatud ostma virtuaalse mängupileti, millega saab osaleda ka auhinnaloosis.

Iga pilet annab loosimisel ühe hääle ning mida rohkem pileteid ostad, seda suurem on nii ostja toetus Tammeka klubi tegevusele, kui ka võiduvõimalus õnneloosis.

Auhinnaks on ainulaadne Tammeka kinkepakk.

Meenutame kõigile jalgpallisõpradele, et lähtuvalt Covid-19 pandeemia hetkeolukorrast ei ole Eestis lubatud pealtvaatajatega spordivõistlused.

See tähendab, et mängupäeval pealtvaatajaid staadionile ei lubata ning ei ole pealtvaatajatel lubatud koguneda staadioni ümbruses.

Tammekale saab kaasa elada otseülekande abil, mida näitab www.jalgpall.ee.

Virtuaalpilet Tartu JK Tammeka vs Tallinna JK Legion
The advance sale has ended Tue 20.04.2021
19:00

Other related events

Osta
Price:
49.50 €
Osta
Price:
198.50 € - 998.50 €